Aandeelhoudersvergadering en notulen geregeld via Firm24

Elk jaar moeten er notulen worden opgesteld naar aanleiding van de aandeelhoudersvergadering. Bij Firm24 regel je de beste deal voor je aandeelhoudersvergadering en notulen. 

72.905 ondernemers gingen je voor.
scanmovers logofebo logonypcowboys logodaily paper logomkbm logo

Intakegesprek met specialist in zakelijke diensten

Snelheid 48 uur
€ 249
excl BTW

Hoe het werkt:

  • Eerste contact binnen 48 uur
  • Direct een afspraak met specialist

Wat je krijgt: 

  • Telefonisch intakegesprek (30 min)
  • Offerte op maat voor aandeelhoudersvergadering en notulen

Service normen Firm24:

  • Persoonlijke hulp bij aanvraag
  • Dagelijks tot 22:00 bereikbaar
  • 1 op 1 contact met specialist

Prijs:

  • Betaald intakegesprek voorafgaand
  • Kosten intakegesprek worden verrekend

Online geregeld in 3 stappen

  1. Wij hebben speciaal voor jou een tijdelijke deal onderhandeld met de specialisten op ons platform. Via deze speciale Firm24 deal kun jij voor een scherpe prijs jouw opdracht aanvragen.
  2. Start de aanvraag voor jouw keuze. Doorloop het online proces en vul online de informatie in. Op deze manier krijgt de specialist een efficiënt dossier en bespaar jij direct op de kosten.
  3. Jouw aanvraag is goed ontvangen! Via het online dashboard heb je altijd 1 op 1 contact met de specialist. Deze neemt contact met je op voor de vervolgstappen.

Onze klanten beoordelen ons met een 9.5

Hieronder vind je de meest recente beoordelingen van ondernemers. Onafhankelijk verzameld door Kiyoh.

9
“Duidelijk en efficiënt”
Yvonne
17-10-2025
10
“Duidelijk advies”
Robbert
16-10-2025
8
“Het korte gesprek wat ik heb gevoerd, was duidelijk en prettig.”
Daniel
15-10-2025
9
“Ik weet zelf vrij goed welke structuur ik op wil zetten. Firm24 (in dit geval Romeo) weet heel goed aan te geven waar je beslist aan moet denken wanneer je die structuur opzet. Het schijnt toch niet zo standaard te zijn.”
Toni
12-10-2025
10
“Duidelijk antwoord op mijn vragen en denkt mee over evt. verbeteringen of andere mogelijkheden m.b.t. de structuur waar ik in eerste instantie vragen over had (stak + BV).”
Robert-Jan Groot
09-10-2025
10
“Helder en duidelijk”
Rob
03-10-2025
9
“Was duidelijk met het delen van informatie,en stond open voor het beantwoorden van mijn vragen”
Widd
01-10-2025
Bekijk alle 4.451 klantenervaringen

Veelgestelde vragen over de vergadering van aandeelhouders

Wij hebben ze voor je op een rijtje gezet.

Wat is de Algemene Vergadering van Aandeelhouders?

De aandeelhouders vormen samen de Algemene Vergadering van Aandeelhouders. Zij komen regelmatig bij elkaar in de vorm van een vergadering om besluiten te maken over belangrijke onderwerpen. De Algemene Vergadering is dus een bijeenkomst, maar ook een orgaan van de vennootschap. 

72.905 ondernemers gingen je voor

autofebo logonyptonnydaily paper logomkbm logogrowth tribe logo
autofebo logonyptonnydaily paper logomkbm logogrowth tribe logo
autofebo logonyptonnydaily paper logomkbm logogrowth tribe logo

Kom je er niet helemaal uit? Wij staan voor je klaar.

Dankzij jarenlange ervaring weten wij ondernemers te helpen met het juiste advies.

Bel ons op +31 (0)20 30 80 067
Ma t/m Do
09:00 - 18:00
Vrijdag
09:00 - 17:00
Sales team Firm24